2021-2022 Competitie-Gelre

De uitslagen en standen zijn ook op de site van de DTBN te vinden. In het seizoen 2021-2022 wordt in 2 poules gespeeld. Dutedo 1 komt uit in de 1e poule, Dutedo 2 en Dutedo 3 in de 2e poule.

Poule 1 seizoen 2021-2022

Wedstrijden / Uitslagen

DatumPlaatsThuis UitVoor Tegen  
27 oktober 2021DidamRelax 1-Relax 25-1
12 november 2021DidamRelax 2-Gendt 10-6
19 november 2021
D'chemDutedo 1-Relax 24-2
2 februari 2022DidamRelax 2Relax 10-6
11 februari 2022D'chemDutedo 1-Gendt 10-6
23 februari 2022DidamRelax 2-Dutedo 14-2
2 maart 2022DidamRelax 1-Gendt 12-4
25 maart 2022DidamRelax 1-Dutedo 16-0
5 april 2022GendtGendt 1-Relax 26-0
22 april 2022D'chemDutedo 1-Relax 1
24 april 2022GendtGendt 1-Relax 1
10 mei 2022GendtGendt 1-Dutedo 1

Stand

TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijk
Gendt 1422400
Relax 1419310
Relax 267150
Dutedo 146130

Poule 2 seizoen 2021-2022

Wedstrijden / Uitslagen

DatumPlaatsThuis UitVoor Tegen
6 okt 2021DidamRelax 3-Elst 23-1
19 okt 2021D'chemDutedo 2-Gendt 21-5
26 okt 2021ElstElst 2-Dutedo 32-4
26 okt 2021GendtGendt 2-Relax 36-0
9 nov 2021D'chemDutedo 3-Dutedo 21-5
10 nov 2021DidamRelax 3-Dutedo 24-2
16 nov 2021ElstElst 2-Gendt 20-6
8 feb 2022ElstElst 2-Relax 32-4
24 feb 2022GendtGendt 2-Elst 26-0
8 mrt 2022ElstElst 2-Dutedo 21-5
11 mrt 2022DidamRelax 3Dutedo 36-0
22 mrt 2022D'chemDutedo 2-Elst 21-5
25 mrt 2022D'chemDutedo 3Relax 30-6
29 mrt 2022D'chemDutedo 2-Dutedo 33-3
12 april 2022GendtGendt 2-Dutedo 34,5-1,5
15 april 2022DidamRelax 3-Gendt 24-2
19 april 2022D'chemDutedo 3-Elst 23-3
21 april 2022GendtGendt 2-Dutedo 2
22 april 2022D'chemDutedo 3-Gendt 2
29 april 2022D'chemDutedo 2-Relax 3

Stand

TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijk
Gendt 2629,5510
Relax 3727511
Dutedo 2617231
Elst 2816152
Dutedo 3712,5142

Seizoen 2018-2019

Poule 1

 TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijk
1Pajodos 16336
2Gendt 162342
3Relax 161424
4Dutedo 1626

Poule 2

TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijk
Gendt 2619213
Dutedo 2618213
Relax 2618123
Elst 161715

Poule 3

 TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijk
1Relax 362642
2Gendt 362651
3Dutedo 3610141
4Elst 2610141